ویژگی های مواد سیلیکون

- Dec 13, 2019-

مقاومت در برابر درجه حرارت بالا: برای محدوده دمای -40 ℃ -230 suitable مناسب است ، می توان در اجاق های مایکروویو و اجاق گاز استفاده کرد. تمیز کردن آسان: محصولات سیلیکونی تولید شده توسط ژل سیلیکا می توانند پس از شستشو در آب دوباره شسته شوند یا در ماشین ظرفشویی قابل شستشو هستند. عمر طولانی: خواص شیمیایی مواد سیلیکون بسیار پایدار است. محصولات ساخته شده نسبت به مواد دیگر عمر طولانی تری دارند.

نرم و راحت: به لطف نرمی مواد سیلیکونی ، محصولات قالب کیک راحت قابل لمس ، بسیار انعطاف پذیر و تغییر شکل نیستند. متنوع: با توجه به نیاز مشتریان ، می توان رنگ های مختلفی را با هم مخلوط کرد.

سازگار با محیط زیست و غیر سمی: هیچ ماده سمی یا مضر از مواد اولیه تا محصولات نهایی تولید نمی شود. خواص عایق الکتریکی

لاستیک سیلیکون از مقاومت الکتریکی بالایی برخوردار است و مقاومت در محدوده دمای وسیع و دامنه فرکانس پایدار است. در عین حال ، ژل سیلیکا از مقاومت خوبی در برابر تخلیه کورنا با ولتاژ بالا و تخلیه قوس مانند عایق های ولتاژ بالا ، کلاه های با ولتاژ بالای تلویزیون ، قطعات برقی و غیره برخوردار است. مقاومت کم دما: حداقل دمای لاستیک معمولی -20 درجه تا -30 درجه است. با این حال ، لاستیک سیلیکونی هنوز هم قابلیت ارتجاعی خوبی از -60 درجه تا -70 درجه دارد. برخی فرمول های خاص همچنین می توانند در برابر لاستیک سیلیکون مقاومت کنند. درجه حرارت بسیار کم مانند مهر و موم های دمای پایین.


یک جفت:نه بعدی:سفارش جدید برای روکش نور سیلیکون توسط مشتری