استفاده از مواد لاستیکی سیلیکون در مواد غذایی

- Nov 17, 2018-

نام سیلیکون لاستیک سیلیکون است. افرادی که اصطلاحات صنعت را نمی فهمند، ممکن است از این دو به عنوان دو ماده متفاوت فکر کنند. در واقع، سیلیکاژل لاستیک سیلیکون است پس از یک فرایند نسبتا ساده vulcanization. یک محصول ساخته شده از مواد لاستیکی سیلیکون، یعنی یک محصول لاستیک سیلیکون. لاستیک سیلیکون، مانند سیلیکاژل، دارای ثبات خوبی است، بنابراین در طیف گسترده ای از کاربردها استفاده می شود، چه در زندگی و چه در صنایع بسیار مهم مانند پزشکی، هوا فضا و غیره.


لاستیک سیلیکون به طور گسترده ای در برنامه های غذایی استفاده می شود. انواع ظروف آشپزخانه سیلیکون، کارد و چنگال سیلیکون را می توان تولید کرد، و قطعا بازرسی کیفیت را تصویب کرد. در اینجا یک مثال بسیار معمول یک نوک پستان سیلیکون است. پستاندار باید برای زندگی روزمره کودکان باشد. اگر به طور کامل تضمین نشده باشد، نمی توان از آن استفاده کرد. نیازهای روزانه لاستیک سیلیکون با کیفیت تایید شده با اعتماد به نفس مورد استفاده قرار می گیرد.


در آخرین گزارش خبری گفته شد که خروجی آب یک دستگاه آبرسانی هوشمند که اخیرا به تازگی توسعه یافته است از لاستیک سیلیکون ساخته شده است. این جعبه آب آشامیدنی سبز نامیده می شود زیرا تعیین می کند که خروجی بی خطر و بی ضرر است.


یک جفت:سیلیکون Placemat Coaster بعدی:استفاده گسترده از لاستیک سیلیکون در زندگی