درک فرایندها و نیازهای انتخاب مواد مورد استفاده از کارد و چنگال سیلیکون

- Nov 06, 2018-

کارد و چنگال سیلیکون اشاره به کارد و چنگال مورد استفاده در تولید مواد سیلیکون است. غیر سمی، بی مزه، مقاوم در برابر درجه حرارت بالا، سیلیکون مواد غذایی ساخته شده است.


در مقایسه با ظروف سرامیک، پلاستیکی و فلزی، کارد و چنگال سیلیکون با درجه حرارت سازگار است. این که آیا غذا سرد یا گرم است، می تواند دمای مواد غذایی خود را حفظ کند، تغییر درجه حرارت و از دست دادن را کاهش دهد، و آن را در یک کاسه یا حوضچه سیلیکون برای مدت زمان قرار دهید. غذا نیز می تواند درجه حرارت اصلی خود را حفظ و درجه حرارت مربوطه را در زمان استفاده کاربر عبور نمی کند. و ماهیت خاص مواد سیلیکون خود را از مواد دیگر متفاوت است، به طوری که محصولات ساخته شده توسط آن اثر شگفت انگیز است. به عنوان مثال، ظروف غذا که به آرامی پر شده است پس از پخته شدن در دمای بالا مواد مضر تولید نمی کنند. علاوه بر این، کارد و چنگال می تواند برداشته شود، برداشته شود، و می تواند تبدیل شود، و فضای در جیب را اشغال نمی کند، و یا نفت را جذب نمی کند. این یک عملکرد خشک کن است و با توجه به ذخیره سازی طولانی مدت، قالب بندی و تغییر نمی کند.


به علت مقاومت در برابر دمای لاستیک سیلیکون، می تواند تا دمای 240 درجه سانتیگراد بدون تغییر شکل، مقاومت کند و باعث سخت شدن در -40 درجه سانتیگراد نمی شود. بنابراین، این یک محصول چند منظوره است، بسیار کاربردی است، ما می توانیم به راحتی در بدون طبقه بندی درون اجاق مایکروویو، لازم نیست نگرانی در مورد ذوب، پیری و زرد شدن داشته باشید و تمیز کردن آن آسان است. این می تواند کمتر یا حتی بدون مواد شیمیایی استفاده شود. این بسیار عملی و راحت است و مناسب برای استفاده در زندگی است.


در زندگی واقعی ما انواع مختلفی از مواد، سرامیک، شیشه های پلاستیکی و فولاد ضد زنگ داریم، اما در استفاده ما پیدا خواهیم کرد: طراحی ظروف سرامیک بسیار زیبا است، مردم احساس خوبی در اولین نگاه دارند، اما خود سرامیک خیلی سخت است ، بنابراین اگر شما به طور تصادفی آن را لمس کنید، شکسته خواهد شد. در آن زمان، آن را تنها می توان دور انداختن. اگرچه کارد و چنگال پلاستیکی سرامیک ظاهر نمی شود، از آن استفاده شده است. دوستان می دانند که پس از کثیف بودن کارد و چنگال پلاستیکی دشوار است. گاهی اوقات لازم است به آب گرم و مواد شوینده بروید. همه می دانند که مواد شوینده حاوی مواد شیمیایی بیشتر یا کمتری هستند و استفاده از آن بیشتر نیست. آخرین چیزی که می گویند این است که از ظروف فولاد ضد زنگ استفاده می شود. وعده غذای ضد زنگ به نظر می رسد زیبا و با دوام، اما اگر آن را به خوبی محافظت نمی شود، آن را به راحتی زنگ زده، و اجازه نمی دهد برای قرار دادن نمک، سس سویا و سرکه برای مدت طولانی. همچنین ممکن است با نوشابه های گازدار، پودر سفید کننده، هیپوکلریت سدیم و غیره شستن شود. از آنجا که این مواد الکترولیت قوی هستند، آنها با الکتروشیمیایی با فولاد ضد زنگ واکنش نشان می دهند، بنابراین در انتخاب مواد اولیه و فرآیند مواد اولیه باید ذکر شود:


1. الزامات حفاظت از محیط زیست: محصولات پودر سیلیکون باید شرایط مربوط به حفاظت از محیط زیست بین المللی مانند REACH، RoHS، هالوژن، LFGB یا FDA را منتقل کند؛


2، خواص مواد مورد نیاز: نیاز به عامل بالا ضد anti-yello بدون پلان (عامل vulcanizing) و یا عامل پلید پلاتین (عامل volcanizing پلاتین) (با توجه به نیازهای مختلف مشتری)، مقاوم در برابر درجه حرارت مقاوم در برابر درجه حرارت مقاوم در برابر حرارت حاوی سیلیسیم ژل)، می تواند لاستیک سیلیکون فوم فاضلاب سازگار با محیط زیست را منتقل کند، به ویژه هنگامی که با استفاده از ماده آزاد کننده لاستیک سیلیکون عبور می کند، در غیر اینصورت الزامات تست مواد غذایی را برآورده نمی کند؛


3، الزامات فرآیند: برای محافظت از محیط زیست ایمن، محصولات پلاستیکی لاستیکی سیلیکون باید به مدت 2-4 ساعت تحت شرایط هوای گرم در دمای 180 تا 200 درجه سانتیمتر خنثی شوند. به عنوان استفاده از عامل پليدي پليدي براي تشکيل جوششي در مواردي که اندازه گيري مي تواند LFGB يا FDA را منتقل کند، زمان ثانويه ولکانيزاسيون مناسب مي تواند باشد.

Silicone kitchenware

یک جفت:یک درک ساده از ویژگی های ژل سیلیکا بعدی:درک ساده از ویژگی های ژل سیلیکا