توسعه خوب صنعت سیلیکون در آینده

- Apr 22, 2019-

توسعه خوب صنعت سیلیکون در آینده


صنعت سیلیکون در چند سال گذشته و پیشرفت فعلی بسیار خوب بوده است ، از این رو که مردم نمی فهمند سیلیکون را می فهمند. از آنجا که هرچه بیشتر مردم صنعت سیلیکون را می شناسند می دانند که انواع بسیاری از محصولات ساخته شده از سیلیکون وجود دارد ، توسعه آینده محصولات سیلیکون چه خواهد شد؟

صحبت از روند توسعه آینده صنعت سیلیکون ، اجازه دهید ابتدا درباره آنچه محصولات معروف در محصولات سیلیکونی موجود است صحبت کنیم. به عنوان مثال ، دکمه های سیلیکون امروزه به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال ، کنترل از راه دور لوازم خانگی بدون دکمه قابل کار نیست. اینها در اصل از مواد سیلیکونی و همچنین لوازم جانبی برای موارد تلفن همراه سیلیکون ، بلوک های ساختمانی سیلیکون و محصولات سیلیکونی پزشکی ساخته شده اند. بلوک ساختمان سیلیکون اخیراً محصولی جدید است. این محصول گرم و گرم است. این محصول سیلیکون است که به رشد فکری کودکان کمک می کند. بلوک ساختمان سیلیکون با توجه به آنچه می خواهید انجام دهید ساخته شده است. یک فضای رویایی.

سیلیکون یک ماده سازگار با محیط زیست است ، محصولات سیلیکون در کشورهای خارجی بسیار محبوب است و به تدریج در چین رواج یافته است. از نظر مردم چین ، سیلیکون مانند پلاستیک است. به اشتباه تصور می شود که محصولات سیلیکونی برای بدن مضر هستند اما در حقیقت ژل سیلیس طبیعی و سازگار با محیط زیست است! گسترش بازارهای خارجی قطعاً بازار محصولات داخلی سیلیکون را ارتقا خواهد داد. من معتقدم که در آینده ، ژل سیلیکا کاملاً جایگزین تمام محصولات پلاستیکی خواهد شد. چه برای نیازهای مردم باشد و چه از نظر ارزش شخصی آن ، در آینده روند توسعه محصولات سیلیکونی بهتر و بهتر می شود ، محصولات سیلیکونی بیشتر و بیشتر ، زندگی سبز و راحت را برای مردم به ارمغان می آورد.


یک جفت:از طبقه بندی ژل سیلیکا برای تمایز محصولات سیلیکون بعدی:مواد غذایی درجه سیلیکونی تبدیل به دوره جدیدی از ضروریات روزانه است