سیلیکون قالب بهداشت، ایمنی و بهداشت نگهداری روش

- Nov 10, 2018-


سیلیکون قالب قالب ساخته شده از سیلیکون درجه مواد غذایی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پخت کیک و پیتزا و نان و موس, پودینگ شکلات و غذاهای دیگر است.


چون سیلیکاژل منسوب است به مواد سازگار با محیط زیست، آن هر مواد سمی باشد. بنابراین، قالب سیلیکون می تواند کاملا راضی با نیازهای مشتری و یا شخص ثالث گواهینامه (مانند FDA و LFGB و.). قالب سیلیکون می تواند به اشکال مختلف با توجه به نیازهای مشتری، مانند شکل حیوانات ساخته شده شکل میوه، و می تواند سفارشی. رنگ زیبا و مفید است. من سوالات است که توجه به باید هنگام استفاده از قالبهای سیلیکونی پرداخت را معرفی می کند. چگونه به حفظ آنها


1. بعد از هر برنامه استفاده از آب گرم (رقيق مواد شوینده) و یا آن را در ماشین ظرفشویی قرار دهید. نه مواد شوینده ساینده و یا فوم برای تمیز کردن استفاده کنید. مطمئن شوید که سیلیکون فنجان قبل از هر برنامه و ذخیره سازی خشک است.


2. جام سیلیکون در سینی پخت به طور جداگانه هنگام پخت باید قرار می گیرد. اگر شما فقط نیاز به استفاده از قالب های 3 و سپس 3 قالب دیگر نیز باید با آب پر شده قالب, به عنوان مثال، درباره 6-مرگ خشک. عدم انجام این کار ممکن است قالب سوخته می شود که ممکن است منجر به کاهش عمر شود. به منظور تضمین بهترین اثر محصول پخت، مقدار کمی از روغن پخت استیک ضد بی سر و صدا در سطح جام سیلیکون قبل از پخت اسپری می تواند.


3. در هنگام پخت به پایان رسید, حذف کل پخت سینی را از فر و محل محصولات پخته شده در شبکه را سرد می شود تا آن را به طور کامل سرد می شود!


4-سیلیکون فنجان تنها می توان در کوره, کوره, اجاق های و مورد استفاده قرار گیرد به طور مستقیم برای گاز شعله باز و یا قدرت و به طور مستقیم در بالای صفحه حرارت یا زیر کوره مجاز نیست!


5. نه استفاده از چاقو و یا دیگر ابزارهای تیز در محصولات و جلوگیری از فشار سنگین و کشیدن!

Silicone kitchenware

یک جفت:چرا محصولات سیلیکون پیری می کنند؟ بعدی:یک درک ساده از ویژگی های ژل سیلیکا