نحوه انتخاب ابزار آشپزخانه سیلیکون

- Nov 30, 2018-

با بلوغ فرآیند سیلیکاژل مختلف از سیلیکون لاستیک را به نظر می رسد در زندگی ما. بیشتر وجود دارد و بیشتر نیازهای روزانه ساخته شده از سیلیکون در جنبه های بسیاری از جمله ظروف آشپزخانه کارد محصولات کودک اسباب بازی و غیره. هر دو در استفاده از سیلیکون. از آنجا که بسیاری از محصولات سیلیکون لاستیک در زندگی وجود دارد، من فکر می کنم این کشور نیز در این رابطه اندازه گیری خواهد شد. باید استانداردهای ملی مربوطه. من میترسم که برخی از تولید کنندگان بی پروا برخی کالاها تحتانی را در انتخاب مواد و ساخت و ما به انتخاب سیلیکون لاستیک محصولات توجه خواهد شد. اینجا چند نکته برای خرید لوازم آشپزخانه سیلیکون آورده شده است:


به عنوان نوع ظروف پخت و پز خانگی لوازم آشپزخانه سیلیکون بسیار مهم است. اگر سیلیکون تحتانی چنگال خرید برای ایمنی که منجر به از دست دادن دو پول و سلامت مضر است. هنگامی که شما آن را خرید اول از همه، شما باید آن را خرید. نیاز به پیدا کردن کننده منظم برای خرید مواد غذایی درجه گواهینامه محیط زیست گزارش test یا FDA LFGB گواهینامه test گزارش از مواد اولیه. وقتی که شما خرید دوم, شما نیاز به تشخیص با توجه به مواد و طرز کار. تشک ضد لغزش کیفیت خوبی ساخته شده و رنگ سطح خوب است. لباس بی عیب و نقص. احساس ظریف را احساس می کنید، شما باید پرداخت توجه به بوی سیلیکون چنگال قبل از خرید نهایی، ظروف آشپزخانه سیلیکون با کیفیت بالا بدون بو در درجه حرارت نرمال است.


به طور خلاصه، سیلیکون ظروف آشپزخانه، به عنوان عزیزم جدید صنعت ظروف آشپزخانه به طور گسترده در بازار، اما برخی از تولید کنندگان به نفع منافع بعضی از ظروف آشپزخانه تحتانی سیلیکون نیز به بازار، استفاده می شود تا در هنگام خرید ظروف آشپزخانه سیلیکون، ما باید با دقت رعایت کار، احساس دوم، طعم، و در نهایت نگاهی به تولید کنندگان، تو که Taili سیلیکون محصولات کارخانه تاسیس شد در سال 2003، تاکنون Ke Taili سیلیکون توسعه داده به شرکت های بزرگ صنعتی طراحی و توسعه و تولید و فروش یکپارچه سازی. تمرکز بر توسعه و تولید محصولات با کیفیت بالا سیلیکون لاستیک مانند: ظروف آشپزخانه سیلیکون سیلیکون دکمه های زندگی از سیلیکون سیلیکون هدیه شیلنگ های سیلیکونی دستگاه تلفن همراه و سایر محصولات. نام تجاری خود را.

Silicone kitchenware

یک جفت:مواد غذایی درجه سیلیکونی تبدیل به دوره جدیدی از ضروریات روزانه است بعدی:چرا محصولات سیلیکون پیری می کنند؟