از طبقه بندی ژل سیلیکا برای تمایز محصولات سیلیکون

- Apr 24, 2019-

طبقه بندی محصولات سیلیکون چیست؟

محصولات سیلیکون را می توان با توجه به خواص و کارکردهای مختلف طبقه بندی کرد. امروز ما برخی از محتویات محصولات ژل سیلیکا را خلاصه می کنیم:

اول ، طبقه بندی محصولات سیلیکون:

1. نوع سیلیکونی قالب

محصول سیلیکونی تولید شده معمولاً با اعمال فشار بر روی دستگاه ولکانیزه از طریق قالب با دمای بالا پس از استفاده از یک ماده ولکانیزه کننده ، تشکیل می شود. این ماده به طور گسترده ای در صنعت سیلیکون مورد استفاده قرار می گیرد. به طور عمده فقط برای لوازم جانبی صنعتی سیلیکون ، دکمه ها ، هدایای سیلیکون ، بد سیلیکون بد ، ساعت های سیلیکونی ، کیسه های کلیدی ، مجموعه تلفن های همراه ، ظروف آشپزخانه سیلیکون ، پدهای سیلیکونی ، سینی های یخ ، قالب کیک و غیره استفاده می شود. سالها مانند قالب های کیک سیلیکونی ، سینی های یخ سیلیکون ، آستین های بطری سیلیکونی ، تشک سیلیکونی و غیره ...

2 ، سیلیکون اکسترود شده

محصولات سیلیکونی اکستروژن با اکستروژن ژل سیلیکا اکسترود شده تشکیل می شوند. به طور کلی شکل ژل سیلیکا اکسترود شده طولانی است و شکل لوله ای به صورت تصادفی قابل برش است اما شکل ژل سیلیکا اکسترود شده دارای محدودیت هایی است ، عمدتا در تجهیزات پزشکی و ماشین آلات غذایی. استفاده کنید.

3 ، سیلیکون مایع

محصول سیلیکون مایع با قالب تزریق سیلیکون تزریق می شود. این محصول نرم است و می تواند به 10 تا 40 درجه سانتی گراد برسد. با توجه به ویژگی های نرم آن ، آن را به طور گسترده ای در شبیه سازی ارگان های انسانی و سینه های سیلیکونی پزشکی استفاده می شود. هم اکنون آماده باز کردن محصولات سیلیکون مایع مانند پستانک سیلیکون ، بطری سیلیکون و غیره ...

4 ، محصولات ویژه

محصولات ویژه سیلیکون بر اساس خاصیت شیمیایی ژل سیلیکا یا افزودن برخی از مواد کمکی ساخته شده است. محصولات ویژه سیلیکونی همچنین می توانند از مقاومت در برابر درجه حرارت بالا (حداکثر 330 درجه) ، درجه مواد غذایی (کاملاً مطابق با FDA آمریکا ، استاندارد LFGB) ، درجه پزشکی ، درجه مقاوم در برابر شعله برخوردار باشند. با افزودن مواد کمکی نیز می توان خصوصیاتی مانند نور شب ، یون های منفی و تغییر رنگ را در اختیار داشت.


یک جفت:نحوه استفاده از آستین های بطری سیلیکونی بعدی:توسعه خوب صنعت سیلیکون در آینده