مواد غذایی درجه سیلیکونی تبدیل به دوره جدیدی از ضروریات روزانه است

- Nov 24, 2018-

درجه مواد غذایی سیلیکون نام ظاهر نا آشنا تبدیل شده است بیشتر و بیشتر محبوب با مادر و کودک. به عنوان نوع جدیدی از مواد به محصولات مانند نوک سینه ها بطری فنجان مسواك زدن دندانها و حتی قاشق سطح آن برنامه های گسترده و لقب آگهی توسط بازرگانان مختلف undoubted است. مواد غذایی درجه سیلیکونی چیست؟ مصاحبه کارشناسان از زمینه های مربوطه و آنها را به کاوش.


به گفته کارشناسان، غذایی درجه سیلیکا ژل پلیمر معدنی مواد کلوئیدی polycondensation اسيد شکل گرفته است. جزء اصلی آن SiO2•nH2O است. محتوای آن بالاتر از 98 درصد است. غیر سمی و بی مزه است و خواص شیمیایی آن پایدار است. علاوه بر قلیایی هیدروکسید سدیم و علاوه بر اسید سولفوریک آن نه با هر نمک اسید و باز واکنش نشان می دهند. آن با حرارت 220 درجه سانتیگراد می تواند مقاومت در برابر و می تواند در مایکروویو بدون هر گونه عوارض جانبی در بدن انسان مورد استفاده قرار گیرد. امن تر و سالم تر از مواد دیگر است. به عنوان مثال، پلاستیک مشترک باید با مقدار زیادی از آنتی اکسیدان ها plasticizers تثبیت کننده, غیره, که برای بدن انسان مضر هستند، اضافه شده و پلاستیک می تواند هورمون های زیست محیطی به بیرون آمدن و چربی در بدن انسان در شرایط درجه حرارت بالا. انباشته شده در سازمان. به عبارت ساده، سیلیکون درجه مواد غذایی دارای خواص ثبات قوی و با شرایط زندگی سالم و ایمن است. در واقع در خانه های مردم عادی آثار سیلیکاژل درجه مواد غذایی وجود دارد، رایج ترین واشر در زود پز استفاده می شود برای آب بندی، تمیز کردن آسان و غیر سمی و بی ضرر است.


در حال حاضر، درجه سیلیکونی محصولات شرکت عمدتا در بازار عمدتا به ژل سیلیکا درجه دارویی و غذایی درجه سیلیکاژل طبقه بندی شده اما آنها باید توسط دولت غذا و داروی آمریکا تایید شده است. کودک نو پا و نوزاد محصولات در بازار در چین به طور کلی دنبال 3 استانداردهای ملی: چین، ایالات متحده و اروپا. کارشناسان نشان می دهد که در هنگام خرید، استانداردهای کدام کشور اجرا می شوند و این که آیا آن در تایید شده توسط دولت غذا و دارو یا سازمان شخص ثالث تست اطمینان حاصل شود که آن را واقعی می باید بدانید.


با افزایش مواد غذایی درجه سیلیکا ژل خارج از کشور عملکرد ایمنی و بهداشت آن ثابت شده است، تولید کنندگان داخلی نیز شروع به جایگزینی مواد اولیه پلاستیک و عمدتا در مادر استفاده می شود و محصولات کودک است، اما برخی از کسب و کار این اعمال مواد برای نیازهای روزانه خود را. در ضرورت روزانه مانند فنجان کاسه پخت قالب آیرونز بخار و مانند. در همان زمان بیشتر سازگار با سایر مواد و ترکیبات مختلف مواد مانند ژل سیلیکا سرامیک و شیشه سیلیکا ژل وجود دارد. در حالی که زیبا و با دوام، آن را نیز برجسته مفهوم زندگی سالم, بهداشت.


کارشناسان گفت که جایگزینی مواد متعارف توسط Bailiju غذایی درجه سیلیکاژل روند در توسعه و طراحی آینده نیازهای روزانه تبدیل شده است. محبوبیت مفاهیم زندگی کم کربن نیز باعث توسعه و توجه از مواد سازگار با محیط زیست. در چند سال آینده سیلیکون درجه مواد غذایی مواد رایج برای نیازهای روزانه در هر خانواده تبدیل خواهد شد.


یک جفت:توسعه خوب صنعت سیلیکون در آینده بعدی:نحوه انتخاب ابزار آشپزخانه سیلیکون